osho zen tarot čakra kompletní výklad okouzlena terapie transformace

Čakrový výklad Osho zen tarot

osho zen tarot výklad karet zdraví seberozvoj magie vhled služby

Proč právě čakry?

- Každé tvé zranění, špatný i dobrý pocit nebo kumulace špatných myšlenek se propisuje do všech úrovní tvého Já a právě v čakrovém systému je vše krásně vidět

- Díky barvám ihned vidíš, jestli je něco špatně a něco dobře

- Pokud ti někde hrozí nemoc, čakrový systém ti to ukáže ještě před tím, než vypukne - máš možnost to zastavit a změnit

- Čakrový systém ti umožňuje přímo pracovat se svým zdravím - fyzickým i psychickým

- Jsou pro mě neoddělitelnou součástí cesty Léčitelky.

osho zen tarot karty výklad okouzlena

Něco o Osho zen tarotu

Osho zen tarot vznikl jako dílo umělkyně Ma Deva Padma inspirované učením mistra Osha, s nímž se umělkyně osobně znala a byla jeho studentkou.

Sada karet odpovídá klasickému tarotu (78 karet, 22 karet Velkého Arkána a 56 karet malého arkána) + 1 karta navíc (zenová, transcedentální).

Osobně vnímám tyto karty jako velice dobře srozumitelné bez zbytečné symbolické omáčky (jako je tomu naopak u Crowleyho známého bohatou symbolikou a mícháním východních, jižních a západních duchovních směrů). Zkrátka mi padnou a miluji na nich hluboké poselství radosti ze života sdělované přímo, k věci a bez mazání medu kolem pusy.

Poprvé jsem se s ním seznámila před deseti lety na přednášce úžasné ženy jménem Ranka a od té doby mě volal, byť jsem jeho volání dlouho ignorovala. Pokaždé mi přinesl velice silné, transformativní a hluboce mystické výklady, které mi pomohly se ponořit i do těch nejhlubších krizí a odnést si z nich silnou transformaci.

Pro veřejnost poskytuji kompletní čakrový výklad, který je uceleným vhledem do zdraví člověka z psychosomatického hlediska.

Nedostaneš tedy doporučení, jaký si vzít lék nebo jakou zahájit léčbu, ale dostaneš jasné informace a nasměrování, co máš dělat sam/a se sebou, se svými myšlenkami, pocity a životním stylem, abys své zdraví vyladila po stránce energie čaker.

čakra čakry okouzlena osho zen tarot výklad

Kompletní čakrový výklad

Vytahuji pro tebe 7 karet ke každé čakře a informuji vás o jejím stavu a přeneseně o přednostech či problémech, které máte spojené s danou oblastí života:

  • Stav kořenové čakry odpovídá stavu hojnosti, hmotného zabezpečení a sexuality.
  • Sakrální čakra informuje o vaší sebehodnotě coby ženy (u ženy) a muže (u muže), souvisí s tvořivostí a rodičovstvím. 
  • Solar plexus odráží osobnost, originalitu a předurčení v tomto životě
  • Srdce je obrazem intimity, lásky, citu a vztahů na citové úrovni
  • Krk informuje o komunikaci a naslouchání
  • Čelo zprostředkuje intuici, mysl, intelekt a vůli
  • Koruna je spojením s duchovnem

Celý výklad ode mě obdržíte přehledně ve formátu PDF na e-mail. Vyhrazuji si lhůtu na odeslání výkladu do 24 hodin po zaplacení objednávky v případě většího množství objednávek. Za běžných okolností vše posílám ještě ten den.

dana klímová hřívová dana kh okouzlena krystal nevinnost protiklady magie mystika

Co se dozvíš

Každá jednotlivá karta ti prozradí, jak na tom je dané centrum a k němu přidružená oblast.

Například se mi ukázala karta Minulé životy u 2. čakry. 

Ta říká, že mám nezpracované otázky spojené s dědictvím po předcích, s mou rodovou linií. To omezuje moji energii 2. čakry a negativně ovlivňuje moje intimní vztahy, vlastní sebehodnotu coby ženy a přeneseně pak vztahy s dětmi (rodičovství, být předkem někomu jinému), zejména pak s dcerkou, která přebírá mnou nezpracovaná témata ženství a ženské rodové linie. 

V takovém případě jsem si v rámci kompletního čakrového výkladu vytáhla ještě doplňkovou kartu jako radu. Pokud je jí potřeba, automaticky v ceně ji vytahuji také pro tebe.

Díky výkladu tedy vím, že se teď potřebuji u této čakry zaměřit na posílení ženské energie ve svém životě.

Tady je pak mnoho možností a cest, podle toho, co zrovna nacítím, že potřebuji. V mém případě to bylo jednak zavedení častějších čakrových konstelací/meditací a za druhé zaměření se na cestu lásky. Ale o té ti povyprávím, až se lépe poznáme, je tam hodně různých vrstev a nuancí, které tvoří celkový obrázek.

Právě doplňková karta coby rada dává doporučení, co s tím dělat.

Výklad je komplexní pomocí a oporou, kterou můžeš používat jako základní směrovku ve svém rozvoji nebo jako doplněk při hledání příčin problémů v různých oblastech svého života (vztahy, zdraví, finance, práce, psychika…).

Nespornou výhodou kompletního čakrového výkladu je jeho komplexnost, tzn. že nejen odhalí slabá místa a příčinu problémů, ale také podává pomocnou ruku a návod, jak dál postupovat pro dosažení plného zdraví a harmonie.

Zaváděcí cena Kompletního čakrového výkladu je 500 Kč.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..