Smyslem mého života je být.

V radosti, sebejistotě, prožitcích, sbírání vědomostí, zkušeností a zážitků.

To zní skvěle, že?

Jsem vděčná sama sobě, že jsem se narodila s inkarnačním křížem lásky (pojem z Human designu), který říká, že pokud se uvolním do své vlastní síly, je mým úkolem přinášet lidem, Zemi a světu lásku na čtyřech úrovních.

Na úrovni osobní prostřednictvím Radosti.

Na úrovni partnerské prostřednictvím Sebejistoty.

Na úrovni skupinové díky Stmelování.

Na úrovni lidstva díky Všezahrnující lásce.

 

Následuji toto volání a tvořím pro tebe prostor, v němž můžeš čerpat inspiraci, zkušenosti a vědomosti, které ti předávám.

Máš možnost se mnou tyto čtyři kvality (radost, sebejistota, stmelení a bezpodmínečná láska) zažívat a pochopit skrze seberozvojové kurzy a osobní poradenství.

Dostala jsem k tomu do vínku zábavnou kombinaci vlastností a darů.

  • Všechno zpochybňuji, zkoumám a nechávám dlouho otevřené bez uzavřeného názoru (říká se tomu analytická mysl a kritické myšlení)
  • Naciťuji, tvořím, kombinuji a vymýšlím jedinečné interpretace situací, projevů, chování, jevů a symbolů (říká se tomu intuitivní funkce osobnosti)
  • Mám v sobě velkou databázi informací, které se mi spojují v danou chvíli s aktuálními potřebami a jsou k dispozici pro pokrok, řešení či prostou podporu a bytí – jak je zrovna potřeba
  • Jsem šibal. Nevěříš? Uvidíš. Tato kouzelná část mého já vytváří nekomfortní situace, které slouží jako zrcadlo a umožňuje uvolnit emoce, které jsou hluboko, aby je bylo možné dosáhnout v bdělém stavu.
  • Komunikuji s bytostmi přírody, napojuji se na Jiné světy a rozvíjím své zkušenosti a schopnosti na šamansko-mystické stezce. 

 

Jsem žena. Jsem muž. Jsem dítě. Jsem duch.

Jsem bába. Jsem nevinná dívka. Jsem milenka. Jsem děsivá krvežíznivá vědma.

Jsem čtyřikrát žena. Jsem čtyřikrát láska. Jsem čtyřikrát rodina.

Odhaluji mystérium svého života. Mystérium svého bytí. Mystérium svého ženství. Mystérium své síly. A zvu tě, abys ho odhalil/a se mnou i ty.

Svůj příběh stále píšu a někdy ho také přepisuji. Pojď psát svůj příběh a přepisovat ho jen podle sebe.

V duchu posvátné božské trojjedinosti mi dovol představit úrovně, s nimiž na sobě pracuji a promítám je do svých produktů:

Velebení ducha

Mnohaleté zkušenosti mám s těmito cestami a technikami:

Šamanské cestování a komunikace se silovými zvířaty (od 17 let mě zasvěcuje mé silové zvíře a duchovní průvodci)

Hermetické učení a moudrost, sebereflexe, nevědomí a nadvědomí, posvátná geometrie

Kvantování, technika dvou bodů, archetypy, dvojníci, terapie (kurz Kvantování srdcem od Andy Máčalíkové a navazující dvouletá praxe)

Přírodní magie, obřady, rituály, ceremonie, posvátno, ženská síla a kouzla (kurz Živá žena od Janity Urbanové, zkušenosti z praktikování wicca v rámci novopohanského směru)

Velebení duše

Již sedm let se věnuji teorii typu, psychologii osobnosti, jungiánskému učení archetypů, stínů a dalších složek psyché; a hlavně a především typologii osobnosti.

Kromě toho pracuji se zrcadlením a sebereflexí, neurologickým programováním (vizualizace, afirmace, meditace) a základními koučovacími rozhovory.

Zdravou duševní (emoční) složku podporuji v případě potřeby základy EFT (součást kurzu Lenky Eywy Bohatá žena i kurzu kvantování Andy M.).

Velebení těla

Od svých šestnácti let cvičím hatha a aštanga jógu. Pracuji zejména s energií dechu a pohledu, tradičně využívám ásány k podpoře preferovaných vlastností a pozic v životě (rozvoj odvahy, rovnováhy, síly, odolnosti, trpělivosti, vytrvalosti, zvýšení množství energie, podpora relaxace a odpočinku).

Tuto péči doplňuji o pokorné a láskyplné používání polodrahokamů k diagnostice i úlevě od různých fyzických a psychických potíží, a bylinkářství, zejména ve formě aromaterapie (vlastní požehnané oleje pro podporu záměru klienta) - jak k objednání, tak jako součást VIP služeb.

 

V žilách mi proudí kouzlo a je to tak silný pocit, že si ho nemohu nechat pro sebe. Tento intenzivní mix sounáležitosti, Jednoty, lásky, zázraku, svobody, extáze a hlubokého porozumění bych si přála dát každému, koho potkám.

Vím, že ho jsme všichni schopni a jsem smutná, když vidím, jak se někdo v životě trápí, když on sám/ona sama je zázrak stvoření. Proto mi přijde jako nejdůležitější podporovat první až třetí úroveň lásky – sebelásku, lásku k druhému člověku a lásku ke světu.

Je to tak, že bez jedničky nelze dosáhnout dvojky a bez dvojky trojky. Proto máš-li o sobě pochyby, nevěříš si, zlobíš se na sebe, lituješ svých slov a činů, a shazuješ svoji hodnotu, začneme u sebelásky a sebepřijetí.

Na to je nejlepší moje osobní energie, která dokáže zamíchat tvým polem a otevřít v něm cestu k poznání – k nalezení tvého osobního kouzla.

Nakonec ti o sobě musím prozradit ještě několik zásadních věcí:

 

Miluji čaj a kávu. Mám vážný problém se mezi nimi rozhodnout. Sofiina volba byla proti tomuto úplná hračka.

Jsem rebel. Dodržuji pravidla, protože mám ráda ty, kteří na nich lpí, nikoliv proto, že by mi vždy dávala smysl. Jediné, co respektuji bez výhrad, jsou zákony přírody a Universa a hlas pravé vůle. Díky tomu je 95 % všech problémů jen v naší hlavě a dají se odstranit.

Mám děti a domácí zvířata.

Pět let jsem dělala doktorát, než mi do toho vstoupilo mateřství. Od té doby jsem přehodnotila mnoho cest ve svém životě.

Ráda maluji. Obvykle tvořím díla pod vlivem vnuknutí s výraznou šamansko-mystickou symbolikou. Píšu pohádky, fantasy příběhy a filozofická zamyšlení.

Můj smysl pro humor je přímo ďábelský. Projevuji ho ale teprve po delším (hned na prvním setkání/v první lekci kurzu/na rande) seznámení, až mám jistotu, že jsi na něj připraven/a.

V mých očích je možný každý zázrak. Já totiž vidím tvou krásu, i kdyby byla ukrytá pod metrovými nánosy. Tady jsi vítán/a. Tady jsi přijímán/a. Tady jsi sam/a sebou. Je čas probudit tvoje kouzlo.