Nástěnka

Vítej ve vzdělávací sekci. 

Na této Nástěnce najdeš přehled všech kurzů s členskými sekcemi, jejich základní popis a možnost se do nich rovnou přihlásit, jsou-li otevřeny. Věřím, že ti toto rozhraní zpříjemní orientaci a umožní efektivně, pohodově a s přehledem kurzy procházet, rozvíjet své znalosti, dovednosti, pozitivní stav bytí a vyšší poslání – zkrátka tvůj naplněný život.

Archetyp šibala a hodné holky

ěamanismus archetyp šibala trickster online kurz okouzlena

3-týdenní online kurz

Každý z nás zná lidi či zvířata, o kterých řekne: "To je ale šibal!" "To je ale lump!"

Stejně tak zná každý z nás tzv. hodnou holku/kluka. "Šikulka. Poslouchá. Tak je hodný."

Toto jsou příklady dvou archetypů, které stojí vedle sebe a ruku v ruce nám pomáhají pochopit svět i sebe.

Řeč je o archetypu šibala (trickstera) a archetypu hodné holky. Oba jsou mytologicky bohatě zastoupeni v pohádkách a příbězích z celého světa. Provází lidstvo po celou jeho historii.

V tomto kurzu se zaměříme na rovnováhu mezi nimi. Hodné holky probudí archetyp šibala, který přináší punc svobody, autentičnosti a schopnosti nezávisle tvořit. Šibalové zas posílí hodnou holku/kluka, aby zažili pocit přijetí a sounáležitosti.

Kurz běží právě zdarma (leden 2024).

Na cestě šamana

4-denní minikurz

Cítíte niternou touhu kráčet po cestě šamanů, léčitelů a moudrých z celého světa a rozmanitých kultur?

Pak vás tento minikurz připraví na to, co vás čeká.

Ve 4 teoretických lekcích se seznámíte s koncepty šamanismu napříč kontinenty, podstatou šamanského vnímání světa, s průvodci a mnoha dalšími tématy.

Teoretické lekce pak doprovází každý den praktická vizualizace, která vás postupně zvyká na přechody mezi realitou naší a realitou Jiného vnitřního světa. Během těchto přechodů se přirozeně učíte pracovat s vlastní silou a čelit svým strachům, což jsou nezbytné předpoklady pro další (mnohem hlubší, intenzivnější) rozvoj na šamanské stezce.

Minikurz je dostupný celoročně.

Posvátná Léčitelka - cesta k celistvosti

9-ti týdenní online kurz

Křehké, jemné, odolné, divoké, podmanivé, zádumčivé, ustarané, bezstarostné, krásné a ošklivé, štíhlé a silné....
Ženy tisíce tváří, které každý den prožívají svoje příběhy.

Každým nádechem se přibližují své celistvosti.
Probouzejí v sobě archetyp Posvátné Léčitelky.
Naslouchají vnitřnímu hlasu a dovolují samy sobě vstoupit k samotné podstatě svého Já a celé ho uchopit, požehnat a rozvinout.

V tomto 9-týdenním kurzu se vydáš do hlubin a výšin své ženské duše a postupným otevíráním zásadních ženských témat budeš objevovat, přijímat, čistit, přepisovat, poznávat a integrovat své Já.

Vydej se na cestu celistvosti, moudrosti a sebejistoty. Probuď v sobě archetyp Posvátné Léčitelky a přijmi moudrost a schopnosti, které skrývá.

Kurz se otevírá na podzim v říjnu 2024