Nástěnka

Vítej ve vzdělávací sekci. 

Na této Nástěnce najdeš přehled všech kurzů s členskými sekcemi, jejich základní popis a možnost se do nich rovnou přihlásit. Věřím, že ti toto rozhraní zpříjemní orientaci a umožní efektivně, pohodově a s přehledem kurzy procházet, rozvíjet své znalosti, dovednosti, pozitivní stav bytí a vyšší poslání – zkrátka tvůj naplněný život.

Záznamy si lze dokoupit ZDE

Course Title

Popis kurzu

Duchové přírody provázeli člověka od počátku jeho existence. V přírodním léčitelství stáli po boku moudrých mužů a žen a předávali jim ve vzájemné komunikaci svoji moudrost a znalosti medicíny.

Tento úzký symbiotický vztah v nás stále přetrvává, stačí jej jen probudit.

Koncept silového zvířete představuje neodmyslitelnou součást šamanské duchovní cesty jakožto mystický a posvátný ochránce, průvodce a učitel mladého šamana – léčitele.

V tomto samostudijním kurzu s možností klást otázky komunitě a lektorovi se Ti otevírá příležitost povolat do svého života své silové zvíře a zahájit tak novou dobrodružnou etapu svého žití.

Vstup a zjisti, s kým tvá podstata rezonuje nejvíce.

Na cestě šamana - minikurz

Popis minikurzu

Cítíte niternou touhu kráčet po cestě šamanů, léčitelů a moudrých z celého světa a rozmanitých kultur?

Pak vás tento minikurz připraví na to, co vás čeká.

Ve 4 teoretických lekcích se seznámíte s koncepty šamanismu napříč kontinenty, podstatou šamanského vnímání světa, s průvodci a mnoha dalšími tématy.

Teoretické lekce pak doprovází každý den praktická vizualizace, která vás postupně zvyká na přechody mezi realitou naší a realitou Jiného vnitřního světa. Během těchto přechodů se přirozeně učíte pracovat s vlastní silou a čelit svým strachům, což jsou nezbytné předpoklady pro další (mnohem hlubší, intenzivnější) rozvoj na šamanské stezce.

Posvátná Léčitelka - cesta k celistvosti

Popis kurzu

Křehké, jemné, odolné, divoké, podmanivé, zádumčivé, ustarané, bezstarostné, krásné a ošklivé, štíhlé a silné....
Ženy tisíce tváří, které každý den prožívají svoje příběhy.

Každým nádechem se přibližují své celistvosti.
Probouzejí v sobě archetyp Posvátné Léčitelky.
Naslouchají vnitřnímu hlasu a dovolují samy sobě vstoupit k samotné podstatě svého Já a celé ho uchopit, požehnat a rozvinout.

V tomto 9-týdenním kurzu se vydáš do hlubin a výšin své ženské duše a postupným otevíráním zásadních ženských témat budeš objevovat, přijímat, čistit, přepisovat, poznávat a integrovat své Já.

Vydej se na cestu celistvosti, moudrosti a sebejistoty. Probuď v sobě archetyp Posvátné Léčitelky a přijmi moudrost a schopnosti, které skrývá.

Kurz proběhne s mou osobní podporou živě od 2.10.2023