Okouzlovánky

Když jsem byla na střední a povídali jsme si o budoucím povolání, měla jsem jeden čas takový sen, že budu jednou lidem pomáhat odpočívat. Tenkrát jsem měla ve skrze praktické představy typu tělocvična, čajovna, relax centrum (a třeba je ještě jednoho krásného dne uskutečním). Když jsem začala konečně psát svůj vysněný blog, říkala jsem si, že by bylo krásné tyto dávné představy trochu transformovat a nabídnout vám odpočinkový obsah už tady na Okouzlené.

Jenomže mi pořád nebylo jasné, jakou formou by to mělo být.

Pak jsem se začala v roce 2020 intenzivně zabývat osobním růstem na mnoha rovinách, mimo jiné také propojením rozvoje ženství s osobní tvořivostí. Vzpomněla jsem si na svou zálibu ve vyjadřování hlubokých prožitků a inspirace svým jedinečným, trochu dětským, malováním. A protože to byly obrázky přicházející z nitra duše, nemohla jsem si je nechat pro sebe. Okouzlovánky byly na světě.

Jelikož mám ráda praktické věci, vytvořila jsem Okouzlovánky pro holky, které obsahují praktický diagram kola roku a menstruačního cyklu dohromady, takže bude každá z nás vědět, jak se vnitřní cyklus ladí s vnějším světem. Nikdo jiný nic podobného dosud nevytvořil, tak mám radost i z jedinečnosti toho, co vám mohu k odpočinku nabídnout.

Plus mi doma běhá malé vlče a vím, jak je to s jeho zaujetím pro běžně koupitelné omalovánky (určené pro děti 4+), takže pro takto malé děti, co to s pastelkami a fixami teprve zkouší jsou tu také Okouzlovánky pro dvouleťáky.

Stačí zadat e-mail, potvrdit svůj zájem a Okouzlovánky Vám přistanou ve schránce. Vytiskněte si je a hurá na ně s pastelkami, voskovkami, umaštěnými prsty, zkrátka kreativitě se meze nekladou. Rodiče mohou obtisknout celé děti. Výsledný výtvor má navíc praktické využití, o němž se podrobně rozepisuji v e-mailu se zaslanými Okouzlovánkami.

Plánuji postupně přidávat další motivy a nabídnout kreativní odpočinek (s praktickou aplikací) širšímu okruhu čtenářů. Jen co přijde to správně radostně-kreativní rozpoložení.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Úvodní obrázek byl laskavě poskytnut OpenClipart-Vectors z Pixabay.com volnou licencí.