Jsi přihlášen/a!

Nyní si e-mail od Okouzlena přesuň do složky Primární (Gmail) nebo Doručené (Seznam). Budeš tak mít jistotu, že ti žádné zprávy neutečou a všechny informace dostaneš včas.

Jako poděkování tu pouze pro Tebe schovávám e-book
Poznej svou hlubinu s šamansko-jungiánskými archetypy

Objev fascinující svět kolektivního nevědomí, z něhož na povrch vyplouvají archetypy. Tyto pradávné vzory vědomí jsou základním zdrojem lidského chápání a ovlivňují náš život víc, než tušíme. Slyšela jsi o Amazonkách? Hestiích? Čarodějnicích? Babě Jaze? Bohyních? Každá pohádka, mýtus a báje nám předkládají vzory lidského chování, které se skrývají v jednotlivých postavách. Archetyp hodného Honzy, princezny, černokněžníka či babušky Jagy nás fascinuje od dětství.

Věděla jsi ale, že se skrývají i v tobě?

V tomto e-booku najdeš vysvětlení a úvod do studia archetypů tak, jak ho objevil Jung, a získáš přehled těch největších, nejčastějších a nejznámějších archetypů, které budeš moci identifikovat i u sebe a udělat tak další důležitý krok v nalezení své podstaty a získání celistvosti.

Možná už tušíš, že tam v hlubině se skrývá tvá síla být čímkoliv chceš (nejlépe sama sebou). Je načase poodhrnout závoj nevědomí a pochopit, v čem je tato síla ukryta.  

Otevři svou mysl této téměř neprozkoumané oblasti tvého já.