Vědomě rokem se silou šamana

Ať děláš, co děláš, nejsi v tom sama. Je v tom s Tebou celá sluneční soustava, planetární ekosystém, kameny, rostliny, zvířata, lidé, Tvoje buňky. Z čehož vyplývá, že se do Tvého života plete spousta vlivů. Nad některými můžeš mít kontrolu, nad jinými, těmi vesmírnými, planetárními, zemskými však ne. Přesto je můžeš ovlivnit. Respektive můžeš ovlivnit sebe a svoji reakci na ně. První krok je samozřejmě pochopení těchto vnějších vlivů, porozumění jejich cykličnosti a oblasti, do níž zasahují. K tomu Ti může posloužit diagram zdarma níže ke stažení, který Ti rozepisuje jednotlivé vlivy do 12 částí Kola roku. Přehledně, rychle, na jednom místě. Je speciálně dělaný pro podnikatele, ale použít se dá pro všechny oblasti života včetně vztahů, rodiny, zdraví, apod.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Tyto vlivy se projevují každý rok v podobnou dobu. Nikoliv však stejným způsobem, protože ani Ty nejsi pořád na stejném místě, ve stejném emočním, psychickém a fyzickém rozpoložení. Byť se Ti může zdát, že se vlastně neměníš. Tvé místo je ve středu Kola, vlivy se otáčí kolem Tebe, nikoliv Ty kolem nich. Přesto se Ti může zdát, že se necítíš stabilně a vyrovnaně. Mohla bych Ti tady psát dlouhé stránky o tom, proč to tak je a jak s tím můžeš pracovat. Stejně by Ti to ale nemuselo fungovat, zatímco někomu jinému by to zrovna fungovalo. Každý jsme jiný a i ta nejjemnější nuance hraje roli. 

Nechci, aby to znělo složitě a neurčitě, protože faktem zůstává, že jsme ve středu a že máme sílu v něm zůstat po celou dobu. Musíme jen vzít uvědomění těchto cyklů a aplikovat je vhodně na náš život.

Tady Ti nabízím své služby. Každý měsíc Tě zvu na šamanskou ceremonii, která bude zaměřena na danou fázi Kola roku a podpoří Tvůj záměr v Tebou vybrané oblasti života (vztahy, podnikání, práce, zdraví, rodina, seberozvoj, ad.). Setkání bude probíhat online a bude z něj záznam, takže Ti nikdy neuteče a budeš si jím moci v klidu projít ve chvíli, kdy ucítíš, že je pro Tebe ten správný okamžik.

V rámci ceremonie se můžeš těšit na

  • šamanskou cestu
  • setkání se silovými zvířaty
  • práci s totemy
  • výrobu posvátných předmětů
  • pohybová cvičení jako je tanec, relaxační a koncentrační pozice
  • vysvětlení současné fáze a pro jaké záměry se hodí

a mnoho dalších technik a rituálů, které Tě naladí na danou fázi a umožní Ti z ní těžit maximum energie pro Tvůj záměr. Ať budeš prožívat danou část roku jakkoliv, na ceremonii se vždy naladíš na sebe, uvolníš se, odpočineš, nabiješ a možná zažiješ i zázraky. Je jen na Tobě, kolik si toho dovolíš!

Vědomě rokem se silou šamana teď můžeš projít s jistotou, že Ti nic neuteče. K dispozici máš balíček 12 ceremonií za cenu 10. Jedna ceremonie stojí 450 Kč, balíček 12 ceremonií Tě tedy vyjde na 4500 Kč.

Pokud zjistíš po první absolvované ceremonii, že Ti nesedí provedení, náplň nebo moje vedení, peníze Ti pošlu bez odkladu zpět. 

Jestli váháš, zda se Ti povede se všech ceremonií zúčastnit či zda budeš mít celý rok čas a motivaci, můžeš si kupovat jednotlivé ceremonie podle toho, s jakou fází budeš potřebovat pomoc. Účast na ceremonii shromáždí úžasnou energii, kterou společně vložíme do Tvého záměru a pomůžeme Ti ho s dalšími účastníky uskutečnit. Nejbližší ceremonie je naplánovaná na 31.3.2022 a přihlásit se na ni můžeš zde. Záznam je samozřejmostí!