Proč miluji typologii a budeš ji milovat i ty

Onehdá se mě na to zeptala jedna kolegyně. Proč ji tak miluješ? povídá...

V lásce jsem věrná, odpověděla jsem jí.

Zamilovala jsem se před šesti lety, když jsem díky teorii typu konečně pochopila, co to znamená přijímat a respektovat sám sebe. Od té doby mě láska k typologii a hodnotě, kterou mi do vztahů k sobě, dětem, partnerovi, rodičům a přátelům přináší, neopustila.

Nelze ji nemilovat, když jsem sama zažila, jak mi pomohla překonat

 • pocity vyhoření a osobního selhání na doktorátu
 • konflikty s dětmi ve třídě
 • období „vzdoru“ a vlastní nejistoty a pochybnosti v mateřství

Typologie je komplexní. Má podchycené pochopení, popis a porozumění projevům spojených s naší osobností nejenom na vědomé úrovni, ale i na té podvědomé a nevědomé. Takže nám najednou dávají naše pocity, myšlenky a reakce smysl. A nejen to, díky znalosti a porozumění své osobnosti a osobnosti druhých (partnerů, dětí) můžeme cíleně upravit způsob komunikace a vypěstovat si hlubší respekt a porozumění, které vytváří silné, trvalé vztahy založené na důvěře.

Miluju to.

Když se potkám s rodinou nebo přáteli, vždycky skončíme u rozebírání různých vztahových, osobních, mateřských a pracovních záležitostí z pohledu typologie, která vždy odhalí přinejmenším zajímavé pozadí. Příběhu. Pozadí příběhu. Ale no tak.

Prostě ukáže zdroj komunikačního problému a cestu k nápravě. Kdo miluje Sherlocka Holmese a detektivní pátrání po motivu, provedení a pachateli, musí zákonitě milovat i typologii osobnosti.

To vzrušení, když se všechny dílky poskládají dohromady a mně se zjeví celkový obrázek typu a všechno do sebe zapadne. Způsob mluvení, způsob uvažování, hodnoty, důvod, proč dotyčný nemilosrdně všechny shazuje, zatímco druhý zoufale křičí…

No řekni, nezamiloval/a by ses taky?

Nejlepší dárky jsou ty, které zkvalitňují život a jsou investicí do pohodových vztahů.

Využij dárkový poukaz a udělej radost svým blízkým.

Když mi napíšeš do poznámky „Jsem zamilovaný/zamilovaná“, dostaneš v rámci jednoho dárkového poukazu párovýrozbor pro sebe a svou lásku.,

Co bys měl/a vědět o rozboru tvého typu osobnosti?

Používám kombinaci Jungovy teorie typů, Meyers-Briggs typologie osobnosti a vnitřního duchovního kompasu, který umožňuje orientaci napříč vrstvami vědomí a vychází z medicínského kruhu. 

Této unikátní metodě říkám Tváře duše, protože odhaluje pravou podstatu a skutečné nastavení osobnosti na všech úrovních lidského Já, 

 • Tváře duše tě ujistí v tom, co je pro tebe normální a přirozené
 • Tváře duše ti pomohou poznat, odkud vítr vane (proč reaguješ tak, jak reaguješ; proč se projevuješ tak, jak se projevuješ)
 • Tváře duše ti umožňují porozumět zdroji tvé sebehodnoty a každý den se na něj silněji a silněji napojovat
 • Tváře duše ti poskytují účinný návod ke každodennímu naplňování svých potřeb přijetí, bezpečí a sounáležitosti
 • Tváře duše tě činí krásnou/pravdivým ve tvé přirozenosti
 • Tváře duše ti odhalují tvůj plný potenciál a pomáhají ti přijmout tvé odlišnosti od druhých
 • Tváře duše tě vedou komplikovanými vrstvami tvého Já a umožňují ti rozvíjet své silné i slabé stránky k celkové vyrovnanosti v životě i duši
Jak to probíhá

Setkání probíhá většinou online, ale jsi-li z Brna, můžeme se potkat i živě. Jen to potřebuji vědět ideálně při objednávce. NAPIŠ MI TO DO POZNÁMKY. Na hodinu a půl (či déle, je-li to potřeba) se spolu ponoříme do zkoumání tvé přirozenosti. 

 • Projdeme jednoduchou vizualizací
 • Budu hodně poslouchat a ptát se, zajímat se o tebe a vůbec budeš naprostým středobodem celého vesmíru po dobu našeho setkání
 • Vše, co rozebreme, ti pomohu dát do souvislostí s tvým nastavením. Takže je součástí i jemná terapie pochopením a přijetím.
 • Na závěr nás čeká vedená meditace Přijmi se k podpoře sebepřijetí a sebelásky 

Do 24 hodin ti poté na e-mailu přistane PDF s rozborem tvých Tváří duše, tvého typu.

Pokud máš ještě nějaké otázky, napiš mi na e-mail danakh@okouzlena.cz nebo pošli zprávu přes Facebook stránku Okouzlena (odkaz najdeš v zápatí webu). Ráda ti pomohu vše pochopit, nastavit a bude-li to v mých silách, vyhovět tvým potřebám. Těším se na Tebe.

Po zaplacení služby dostaneš v e-mailu odkaz na rezervační systém, kde si vybereš svůj termín.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Láká tě tato služba, ale stojí ti v cestě k jejímu pořízení nějaká překážka? Dej mi vědět! Všechno má své řešení 🙂

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..