Online konference 2022

Osobní rozvoj pro život

26.9.-30.9.

4.900 Kč ZDARMA
Srdečně tě zvu ke sledování konference plné inspirace k získání harmonických vztahů k dětem, partnerům, práci, penězům a sobě samým.
Přihlaš se zdarma vyplněním formuláře:
Vaše přihlášení nemohlo být uloženo. Zkuste to prosím ještě jednou.
Vaše přihlášení proběhlo úspěšně.

Žít šťastný a naplněný život. To je přání nás všech. Jak toho tedy dosáhnout, když to „nejde samo“? Jak si udržovat zdravé vztahy? Jak najít klid a pohodu při péči o miminko a větší děti? Jak dosáhnout spokojenosti v pracovním životě? Jak překonat překážky, strachy a traumata?

Na to všechno ti odpoví hosté konference Osobní rozvoj pro život, kteří čerpají z bohatých životních příběhů, pokroků a zkušeností. Každý z nich si prošel jinou cestou, každý z nich si zvolil jiný obor, ale všichni ti ukážou obrovský osobní posun, který šel ruku v ruce s jejich úspěchy. Inspiruj se jejich osobní silou, poslechni si jejich tipy a najdi si svou cestu.

Připravila jsem pro tebe 5 inspirativních dní, během nichž ti 14 mentorů, terapeutů, lektorů, umělců a dalších profesionálů ve svém oboru prozradí, čím si museli sami projít, než ve svém životě nalezli rovnováhu. Poví ti, jak dosáhli svých cílů a jaké praktické metody, techniky a kroky jim k tomu pomohly. Abys i ty našla to, co ti dává smysl a může pomoci v tvé situaci. 

Byla jsem nemocné dítě. Slýchávala jsem „Nezvedej ty těžké věci, jsi nemocná. Ona nemůže, je nemocná.“… Když jsem byla v přírodě, okamžitě se mi rozběhla alergie, rýma, slzy, nesnášela jsem to… Dnes bych v přírodě trávila hodiny!
Vyrostla jsem v rodině, která měla vše, co potřebovala, ale nic víc. V mládí jsem od rodičů slýchala „bez práce nejsou koláče“ a „kdo je takto bohatý, ten musí krást“… To jsou přesně ta přesvědčení, která jsem musela změnit, abych napravila svůj vztah k penězům.
Myslel jsem si, že jsem dokonalý muž. Fakt! Dokud jsem nepotkal Milana a ten mi řekl, že se mi rozpadají vztahy, protože se vlastně bojím žen. 

Celý týden inspirativních rozhovorů a povídání je ZDARMA.

Co si z konference odneseš?

  • Skutečné životní příběhy i praktické tipy, které budeš moci rovnou vyzkoušet a zpříjemnit si jimi svůj život i své vztahy.
  • Ukážeme ti cesty, které nám fungovaly, a po nichž se můžeš vydat i ty, aby změny v tvém životě byly přínosné a trvalé.
  • Rozšíříme tvé obzory o úhly, které ti dosud mohly být skryty.

Koho jsem pozvala?

Každý den se ti přednášející představí s příspěvky v rámci jednoho ze čtyř tématických okruhů:

Kdo tě celou konferencí provede?

Jak to bude probíhat?

  • Konference poběží od 26.9.-30.9.
  • Celý týden videí můžeš sledovat zcela zdarma z pohodlí své postele/gauče/lavičky v parku. Stačí ti jen připojení k internetu a odkaz na vysílací stránku. 
  • Odkaz na vysílací stránku, kde najdeš příspěvky hostů, obdržíš daný konferenční den ráno v e-mailu.
  • Video se záznamem bude dostupné po 24 hodin, tedy do druhého dne ráno.

Zarezervuj si své místo na konferenci ZDARMA:

Vaše přihlášení nemohlo být uloženo. Zkuste to prosím ještě jednou.
Vaše přihlášení proběhlo úspěšně.

Překvapení 5. dne

Na závěr konference se můžeš těšit na dárky od hostů konference a další příjemné překvapení.

Přeješ si obdarovat své blízké a otevřít jim cestu k inspiraci pro jejich život? 

Přizvi je ke konferenci. 

Přihlášení je zdarma i pro ně. Navíc můžete sdílet své nejzásadnější momenty z průběhu konference. Společné zážitky stmelují.