Universum

Ahoj ze zápačí

Znáte to slovo? Zápačí? Já ho ještě před dvěma lety neznala. Pak mě manžel informoval, že to znamená stín. Bylo parné léto a on úlevně komentoval tu trochu chládku za domem. Dnes si však jeho kladné vlastnosti vychvalovat nebudeme. Vím, že je to trochu pochmurné téma na první článek blogu. Ale jak se říká: Co tě nezabije, to tě posílí.

Nacházíme se v astrologickém znamení Ryb (21.2. – 20.3.), kterým odpovídá tarotová karta Luny. Jestli jste se o tato témata někdy jen trochu zajímali, tušíte, že se jedná o vysoce citlivé období, plné emocí, práce s podvědomím (a nevědomím!) a vyrovnávání se se svými stinnými stránkami.

Čelit svým stínům je nesmírně žádané, protože nás to posouvá dál, než cokoliv jiného, mírnějšího, veselejšího, optimističtějšího. Nebojte se toho zlouna v sobě. Přijměte ho. Nebojujte s ním. Zajděte na pivo. Více informací a jednoduchou praxi zveřejním příští týden. Do té doby si prosím užívejte se stíny spojenou melancholii, přecitlivělost, smutek a výbušnost. I to je život! Bez nich byste nikdy nevěděli, co je radost, energičnost, stálost a klid. Navíc to v sobě obsahuje tolik síly a energie, které mohou být usměrněny k životu našich snů, k životu v okouzlení…

Zápačí zdar!

Jsem zrozena k napojení na ty nejhlubší části lidského Já. Napojení na Jednotu, napojení na Matku Zemi, napojení na svůj Posvátný sen, napojení na tělo a posvátné ženství.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..