Kouzelné vizualizace

S radostí a potěšením vám představuji zhmotnění mého velkého daru tvořit a vyprávět příběhy v souladu s mým cílem ukázat vám vaši vnitřní krásu. Kouzelné vizualizace v sobě spojují to nejlepší z mentálního tréninku (procvičují vaši představivost a smyslové vnímání), jógové relaxace (vše probíhá v uvolněném alfa stavu), lehké terapie (podíváte se do svého nitra), zábavního průmyslu (pobavíte se prožíváním příběhu) a duchovního rozvoje (objevíte v sobě nečekané stránky a informace). Každá je vytvořená tak, aby svého posluchače propojila s podvědomím v bdělém stavu a skrze příběh vytáhla na světlo určitá témata, která prožitkem a vizualizací příběhu umožňuje vědomě a v klidu prožít a potažmo  přijmout. Zatím jsou vizualizace tvořeny výhradně pro ženy a trvají10-20 minut. Přeji vám zábavné a nečekaně moudré zážitky.

Líbil se ti Dárek?

Další kouzelné vizualizace si můžeš zakoupit přes formulář níže.

Dostupné vizualizace

Zažij pravou lásku v kouzelné vizualizaci MILENCI. Čeká tě setkání s dokonalým mužem v nejvášnivější noci roku. 

Zažij adrenalinové dobrodružství v tajemných sklepeních dávných alchymistů v kouzelné vizualizaci KÁMEN MUDRCŮ.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Jak to funguje?

Výzkumy v neurologii prokázaly, že se ve stavu alfa vln (lehká jógová relaxace, koukání „do blba“, odpočinek) propojují neurony obou mozkových  hemisfér. Dochází k tzv. zpřístupnění podvědomí a informací v něm uložených. Nám to připadá jako by k nám hovořila intuice, protože si neuvědomujeme všechna propojení, která v mozku jsou. Alfa stav je doprovázen vznikem představ a aktivací vizuálního myšlení. Přitom obrazy, které náš mozek produkuje, spouští odpovídající emoční a posléze také hormonální či jinou navazující fyziologickou reakci.

Co z toho plyne?

Obrazy, které chcete do svého mozku během relaxace vložit, můžete měnit podle svého rozhodnutí – pokud do alfa stavu vstoupíte vědomě a bděle. A to je přesně princip, na kterém funguje tzv. „biohacking“. Tímto způsobem lze nejen najít řešení různých situací v práci, zdraví, rodině a všech dalších oblastech života, ale také přeprogramovat své myšlení, aby tvořilo neuronová spojení novým způsobem, který odpovídá změně, které chceme dosáhnout.

Příklad: Pokud vaše podvědomí samo od sebe produkuje např. obrázek nějakého příjemného partnera a vám při tom pohledu začnou křeče v břiše, je jasné, že váš vztah s takovým partnerem bude vždy skomírat a budete partnery buď často střídat nebo si hledat nevhodné partie. Přitom napravit tento obraz je v alfa stavu poměrně jednoduché – stačí si v relaxaci pravidelně vizualizovat (představovat obraz) příjemného partnera u činnosti, která ve vás vzbudí pozitivní emoční reakci (například společná návštěva divadla, intimní chvíle, při nichž jsi sama sebou beze stresu, apod.).

Bezpečnost

Protože vizualizací procházíte v relaxovaném stavu a její vliv sahá do podvědomí, nedoporučuji její absolvování lidem s poruchou osobnosti či jinou diagnostikovanou psychologickou nemocí. Je na zvážení každého člověka, zda-li je ve stavu dostatečného psychického zdraví pro absolvování vizualizačního dobrodružství. Za případné problémy nenesu zodpovědnost. Vizualizace jsou dělané tak, aby zdravému člověku dovolily vstoupit do alfa stavu a v něm procvičily jeho schopnost vizualizace obrazové a pocitové. Obsah vizualizací umožňuje osobnosti nahlédnout do podvědomého nastavení různých témat (archetypy, stíny, emoční vzorce) a zvědomit je. Zdravá osobnost má funkční ochranné mechanismy, které zajistí, že se jí zjeví pouze takový rozsah informací, které je schopna vstřebat a dokáže s nimi v současné chvíli pracovat. Pro zdravého člověka jsou tedy vizualizace zcela bezpečný a vysoce užitečný nástroj.

Co vám vizualizace přinese?

Vizualizace vás učí fungovat v alfa stavu. Při pravidelném vstupování do alfy se tento přechod stává vaší mysli přirozeným a jste ho schopné opakovat i v běžných každodenních situacích, čehož lze dále používat např. při zvládání stresu, apod.

Rozvíjením představivosti obrazové, sluchové a pocitové cvičíte svou vizualizační paměť a zlepšujete schopnost svého mozku ukládat komplexní vjemy.

Prožíváním určitých témat si je zvědomujete, integrujete do svého já a tím uzdravujete svou duši a mysl. Prožívání vizualizací tedy zkvalitňuje váš život, vede k intenzivnějšímu prožívání běžného dne a obohacuje tak váš život. Doslova krmí vaši duši.

Připravuji…

Dynamická, dobrodružná vizualizace s názvem KÁMEN MUDRCŮ.

Akční a magická vizualizace s níázvem SVATOJÁNSKÝ POKLAD.

Hluboce transformační vizualizace POTNÍ CHÝŠE.

Řešíš ve svém životě nějaké téma a chtěla bys ho ode mě zpracované ve formě vizualizace? Napiš mi na e-mail danakh@okouzlena.cz