Uvádím tu samé mužské tvary, že? V ženském rodě mi většina zněla divně, ale i tak to poměrně dobře vyjadřuje moji silnou stránku – vládnu totiž myslí.

Jmenuji se Dana Klímová Hřívová a žiji v jihomoravské metropoli už více než dekádu. Jsem blázen do porozumění a chápání, což se projevovalo od útlého dětství snahou se vše naučit, vše si osvojit a proniknout do tajuplného světa přírody. Zároveň ve všem vnímám skrytou krásu, nekonečné možnosti a kouzlo, či spíše zázrak za hranice našeho chápání.

Jsem prostě nejlepší parťák na rozebírání různých myšlenek, nápadů, hypotéz a teorií. V přítmí čajovny ti dokážu vykouzlit taková propojení, že by tě to nenapadlo ani za milion let. A díky tomuto daru rychlého chápání, orientace se ve složitých systémech a vysoce analytického uspořádání mysli ti mohu poskytovat sebepoznávací a vzhled vylaďující služby.

Pomocí metody Tváře duše, která odhaluje tvé vrozené nastavení (jak vnímáš svět, jak komunikuješ, jak chápeš a jednáš, jaký fyzický charakter tvůj vzhled/tváře má), analyzuji, informuji a propojuji tvoje potřeby s tvým sebevědomím.

Chci ti ukázat, že ať už je tvá Tvář jakákoliv, jsi přijímána. Jsi normální. To, jak vnímáš a cítíš, je V POŘÁDKU. 

Necítíš to tak? Máš naopak pocit, že jsi kvůli přizpůsobování okolí nemohla být sama sebou? Že možná ani nevíš, kdo jsi a co tvé duši sluší? Že je tvoje sebehodnota postavená na pro tebe nepřirozených oblastech? Tak právě kvůli tomu mě potřebuješ. Ukážu ti, co je tvoje „normálno“. Najdeš to v sobě, protože to tam vždy bylo. Ne nadarmo vychází Tváře duše z vrozeného nastavení. Chápeš, co to znamená, že? Ani kdyby ti uřízli obě ruce, nos, uši a nohy ti nezmění základ, se kterým ses narodil/a. Ten si duše otiskla do nastavení mozku a ten ti vyoperovat a vyměnit zatím neumí (doufám). Tváře ti navíc pomůžu integrovat do sebevědomí a ukotvit mimo jiné pomocí vhodného výběru barevných zářičů.

Ona je ta metoda stejně naprosto boží, protože se opírá v základu o dva dobře prozkoumané směry:

  1. psychologický směr vycházející z Jungovy typologie osobnosti, jeho pojetí struktury duše a navazující práce, které tento základ doplnily a rozvinuly do složitějších systémů (např. typologie osobnosti podle C.S.Josepha, ad.)
  2. biologický směr vycházející jednak z poznatků o fyziologii mozku a dvak z poznatků o vlivu jednotlivých složek světla (barev) na fyziologické (a potažmo psychické) funkce člověka + vnější fyzické znaky lidské tváře umožňující definovat vhodnou paletu barev

Jak vidíš, je to prostě skvělá a univerzální metoda, která ti dovolí v sobě rozpoznat to skutečné já a opravit si vnímání sebe sama. Protože jenom žena (muž), která ví, kdo je, může žít život, který chce. Vždycky tajně sním o tom, jak budou poradci ve školách a koučové podporovat své klienty všeho věku v souladu s jejich nastavením. Nabízet jim správné učební styly, hledat pro ně uplatnění na pozicích, na nichž nejlépe zužitkují své silné stránky… Zkrátka cesta ke skutečně vyspělé společnosti. S tvojí pomocí ji tvoříme krok za krokem už nyní.

Já tě totiž vidím krásnou takovou, jaká jsi. Nemusíš to zatím vidět sama, ale i to lze naučit a k tomu jsem ti tu k dispozici! Tady jsi vítána. Tady jsi přijímána.

 

Co pro tebe mohu udělat?